Vchodové  dvere Sofia


Kvalita


Skúsenosť ukázala, že bežne dostupné dvere tejto cenovej kategórie štandardne nespĺňajú kvalitatívnu stránku, s akou prichádzajú  dvere SOFIA.


Materiály použité na výrobu týchto unikátnych dverí sú kvalitné, dvere sa skladajú z jednomilimetrového oceľového plechu, ktorý spĺňa všetky požiadavky kladené na vchodové dvere. Vnútorný priestor dverí je vyplnený s tepelno-izolačnými, protihlukovými a protipožiarnymi materiálmi, ktoré zabezpečujú vysoký štandard a komfort a zárubňa tvorená 1.4 mm hrubým oceľovým plechom dosahuje vysokostabilnú základňu pre držanie krídla dverí.


Dvere sú certifikované pre všetky krajiny EÚ a v súlade so všetkými normami na plnenie svojej funkčnosti v rámci cenovej kategórie.


Atraktívny dizajn


Súčasnosť so sebou priniesla naliehavú požiadavku na atraktivitu produktov, preto aj dvere SOFIA tešia nie len svojou bezpečnostnou funkciou, ale aj nadčasovým a lákavým dizajnom, nesúcim prvky módneho diktátu dneška, ale tiež prvky rovnako obľúbenej retro-módy.


Pri výbere dverí si u nás vyberáte z niekoľkých farebných odtieňov v dvoch príznačne nazvaných vzorových kolekciách, ktorými sú:Kolekcia Retro a Kolekcia ModernDostupná cena

Dnešná doba so sebou prináša mnohé výdavky, spojené s potrebou neustále zdokonaľovať seba, svoje okolie, prípadne prostredie v ktorom denno-denne trávime čas. S rastúcimi nárokmi a požiadavkami zákazníkov sa vo väčšine prípadov zvyšuje aj cena!

Značka SOFIA si toto dobré pravidlo prepožičiava pre svoje účely a tak sa viac nemusíte báť nezmyselne vysokých cien a môžete dôverovať nášmu prozákaznícky orientovanému prístupu, ktorý v sebe nesie ľudskosť, empatiu ale aj odbornosť a kvalitu.

Obráťte sa na nás a my Vás ušetríme všetkých nepríjemností, ktoré Vám doteraz bránili urobiť rozhodnutie o bezpečnosti Vášho obydlia a okrem toho ušetríme aj Váš rozpočet priateľskými cenami